O grupo de traballo mixto encargado da selección dos alumnos-traballadores do obradoiro de emprego RUTA MARÍTIMA CAMIÑO DE SANTIAGO, acordou por unanimidade, na súa xuntanza do mércores 24 de outubro de 2018, propoñer as persoas que figuran nas seguintes relacións, como titulares e suplentes.
Lémbrase que a normativa do programa de obradoiros de emprego esixe o cumprimento, por parte dos alumnos-traballadores, dos requísitos mínimos na data de inicio do obradoiro de emprego.
Os requisitos mínimos esixidos son:
- Idade: dezaoito anos ou máis
- Figurar inscritos como desempregados plenos (non melloras de emprego) na correspondente oficina de emprego.
- Cumprilos requisitos para a formalización dun contrato para a formación; único susceptible de realizarse ós alumnos-traballadores, segundo a normativa vixente.
- Cando a formación vaia dirixida á obtención de certificados de profesionalidade, cumprir cos requisitos de acceso sinalados nos reais decretos que regulan ditos certificados.
Así mesmo, lémbrase que si o candidato que figura seleccionado como titular non aceptase dito posto, deberá presenta-la súa renuncia por escrito, para poder oferta-la ó seguinte candidato que figure como suplente.
SELECCIÓN ALUMNADO-TRABALLADOR PARTICIPANTES NO OBRADOIRO DE EMPREGO CAMBADOS RUTA MARÍTIMA CAMIÑO DE SANTIAGO
TITULARES ESPECIALIDADE DE XARDINERÍA
ACHA MARTINEZ, JOSÉ ANTONIO | 21 |
COSTA TRIGO BEGOÑA | 28 |
GONZALEZ VAZQUEZ CLEMENTE | 23 |
LONGO SEÑORANS RUBEN | 24 |
MARTINEZ MALLO ALBA | 27 |
MARTINEZ VAZQUEZ MARÍA | 28 |
TORRES OTERO MARÍA SOLEDAD | 25 |
MARTIÑAN FONTAN LOURDES | 29 |
LOUREIRO LOPEZ CRISTINA | 24 |
BLANCO VEGA RAFAEL | 22 |
SUPLENTES ESPECIALIDADE DE XARDINERÍA
GIL SUAREZ JORGE | 20 |
GUTIÉRREZ VALLE PATRICIA | 19 |
ARAGUNDE PIÑEIRO MARÍA LUISA | 18 |
GOMEZ MOURIÑO ISABEL | 18 |
ORTEGA VALDERRAMA JOSEFA | 14 |
CASTRO GUIANCE JOSÉ R. | 13 |
LORENZO DURÁN MARÍA ÁNGELES | 11 |
TITULARES ESPECIALIDADE DE CARPINTERÍA
ALFARO VERA CARMEN | 26 |
CORES PIÑEIRO CRISTIAN | 26 |
GALIÑANES GONZÁLEZ JUAN R. | 22 |
RIVA GUTÉRREZ M.ª ISABEL | 25 |
SABARIS PAZ M.ª CARMEN | 28 |
VIEITES RODRÍGUEZ CRISTIAN | 27 |
REBOIRA FERNÁNDEZ JOAQUÍN | 21 |
PEREZ BLANCO GUILLERMO | 21 |
REY GARCÍA ROSA M.ª | 26 |
CASTRO CASTRO FRANCISCO A. | 24 |
SUPLENTES ESPECIALIDADE DE CARPINTERÍA
VALIÑAS CHEDAS ANA M.ª | 20 |
MONTERO ARAGUNDE ALBERTO | 19 |
GOMEZ NUÑEZ CELESTINO | 18 |
NUÑEZ ALONSO RICARDO | 17 |
REY CASTRO JESÚS | 16 |
AGRA HERMIDA RUBÉN MANUEL | 16 |
REMISEIRO FERNANDEZ ROSARIO | 15 |
LEIRO FERNÁNDEZ ROBERTO M. | 13 |
NON SELECCIONADOS
CHAVES DAVILA JOSÉ |
RODRIGUEZ REBOEIRAS OSCAR |
ALONSO GUGIC STELLA MARY |
MAYANS GONDAR JOSÉ LUIS |
NON PRESENTADOS
COUCEIRO BLANCO MANUEL |
DACOSTA GARCÍA JOSE R. |
FALCÓN PRADO OSCAR |
LORENZO FONTÁN PORFIRIO |
PAZ OTERO JUAN RAMSES |
PIÑEIRO VÁZQUEZ JESÚS |
SERANTES POSSE ALEJANDRO |
VÁZQUEZ LORENZO BEATRÍZ |
PAUNOV VASILEV DIMITIR |
RODRÍGUEZ EIREA ANA Mª |